Kargo takip başlat!

UPS Kargo takip

UPS kargo takip sayesinde kullanıcı, gönderinin hedefe ulaşana kadar hangi paket aktarma noktalarından geçtiğini bilme olanağına sahip oluyor. Her pakete konveyör bandında sabit bulunan tarayıcı tarafından taranan bir barkot/seri numarası iliştirilir ve sunucuya aktarılır. Bu sayede müşteriye gönderisini takip edebilme olanağı verilir. Böylece her zaman paketlerin nerede olduğu bilinir ve böylelikle paket kolayca kaybolmaz.Diğer kargo hizmetleri gibi UPS de tüm gönderiler için bir online paket takip sistemi sunmaktadır. paketverfolgung24.com web sitesinden paketin güncel yeri, son işlem durumu, gönderinin gecikme durumları ve gönderinin teslim saatine dair tüm detaylar hakkında her zaman bilgi alınabilir. Gönderinin tüm detaylarına dair detaylı gösterge, gönderici için olduğu kadar alıcı için de sıra dışı bir şeffaflık sunmaktadır.

ups kargo takip

UPS kargo takip numarası – UPS gönderi takibinin temeli

UPS kargo takip numarası, özellikle özel gönderiler için münferit gönderilerin takip edilebilmesi için bir ön koşuldur. kargo takip numarası, gönderi verilirken UPS tarafından tahsis edilir. Kargo takip numarası ile paketverfolgung24.com adlı bu site üzerinden rahat ve basit bir şekilde takip edilebilir.

UPS, şirketler ve büyük miktarlarda gönderi yapan göndericiler için www.ups.com ve www.upsmi.com adlı web sitelerinde büyük miktarlı gönderileri E-posta yoluyla veya 35 haneyi kapsayan referans numaraları ile takip etme imkanı sağlar. Müşteriler UPS’te referans numaralarını münferit gönderilere özel olarak tahsis edebilir. Referans numarası olarak örneğin dahili sipariş veya müşteri numaraları gönderilere tahsis edilebilir.

UPS Sigorta Nakliye varmı ?

UPS kargo takip olduğu halde bir Paket kayıp ola bilir veya yolda kırıla bilir. Ama bu kaybı kim karşılar?Temel olarak, Lojistik şirketi paket önyargısız hedefine ulaşmasını sağlamaktan sorumludur.UPS kargo sigorta Nakliye standart ve ekspres teslimat için 510 avroluk sigortalısınız bu almanya için geçelidir. Ama sakın kormayınız UPS kargo takip sayesinde kargonuz kolay kazıp olamaz.

Paketverfolgung24.com adresinde UPS kargo takip şöyle işler

Saniye hızındaki UPS kargo takip için sayfamızdaki giriş alanına sadece özel takip numarasının girilmesi yeterlidir. „Sorgula“ butonuna tıkladıktan sonra detaylı gönderi süreci net bir şekilde gösterilir. Bir gönderi bundan daha kolay takip edilemez.

 

UPS firmasına vereceğiniz kargoları internet üzerinden takip etmek oldukça kolaydır. Site içerisinde bulunan kargo takip formunu kullanarak kargonuza ait seri numaranızı girip formdan UPS’i seçip, sistemi ile kargonuzu kolayca takip edebilirsiniz. UPS kargo olarak Cumartesi günleri de hizmet verilmektedir. Ayrıca UPS, Cumartesi günleri kargolarınızı evinizden teslim alma hizmeti de vermektedir. UPS kargo olarak Almanya’da her gün yaklaşık 15 milyon paket taşınmaktadır. Dünya çapında 220 şubesi ile 73 ülkede hizmet veren UPS kargo geniş bir hizmet ağı sunmaktadır.ile kargonuzu anlık olarak nerede olduğunu takip edebilir, kaybolma endişesi yaşamazsınız

Kargo Takibin Faydaları


 

Ups kargo takip sistemi, ücretsiz olarak ve her hangi bir kayıta gerek olmadan basit bir şekilde çalışmaktır. Amaç size en hızlı hizmet vermektir. Bundan dolayı kargonuzun nerede olduğunu saniyeler içinde bulabilirsiniz. UPS kargo olarak kargolarınızın teslimat süreci oldukça kısadır. Almanya’daki geniş hizmet ağımızdan dolayı, kargolarınız, güvenli ve hızlı bir şekilde adreslere teslim edilmektedir.Kargonuzu görevliye teslim ederken, yapmanız gereken tek bir şey, kargo takip numaranızı almaktır. Size verilecek olan ups kargo takip.

numarası, aynı zamanda sizin kargonuzun UPS’deki kimlik numarasıdır. Bu numara kargonuzun üzerine yapıştırılmaktadır. Gönderiniz, her işleme alındığında gönderi numaranızın barkodu UPS çalışanlarında bulunan el terminalleri ile okutulup sisteme aktarılmaktadır. Eş zamanlı olarak kargonun yeri, saati ve hesaplanan tahmini varış zamanı sisteme düşer. Böylelikle elinizde bulunan ups kargo takip.numarası ile 24 saat ne zaman isterseniz takip edebilirsiniz.

Paketverfolgung24.com da UPS Kargo takip

Anlık gönderi takip hizmeti sunan UPS sistemine, aynı zamanda paketverfolgung24.com ups kargo takipsayfasından da ulaşmak mümkündür. Böylelikle kargonuzun en son nerede olduğu bilgisi, her hangi bir gecikme olup olmadığı bilgisi, tahmini teslimat zamanı ve diğer bilgilere ulaşmak mümkündür. Bu durum hem alıcı hem de gönderen için şeffaflık sunduğundan son derece önemli bir hizmettir.

 

UPS Kargo Hizmetleri

Ups firması, Dünya’nın en büyük lojistik firmalarından birisidir. Aynı zamanda Almanya’da da geniş bir hizmet ağı sunmaktadır. Ups’in sunduğu anlık takip sistemi sayesinde, artık hiç kimse evinde UPS’in klasikleşen kahverengi kamyonetinin ne zaman geleceğini beklemek zorunda değil. Anlık ve doğru bilgi veren bu sistem sayesinde, kargo bekleyenler, paketin ne zaman geleceğini bilir ve böylelikle evde beklemek zorunda kalmaz.

 

UPS’de kargolar sigortalı mıdır

UPS’de kargolarınız anlık izlenme sistemi olmasına rağmen yine de kaybolması veya hasar görmesi gibi meydana gelebilecek kayıplara karşı sigortalıdır. Uluslararası gönderimler de UPS kargolarını farklı gemicilik şirketleri aracılığıyla taşıyabilmektedir. Bundan dolayı firma dışı zararlara karşı kargo başına 510 avroya kadar gönderiler sigortalıdır. Daha değerli ürünler için göndericinin bilgi vermesi gerekmektedir. 510 avrodan daha değerli olduğu beyan edilen kargoların özel kutularda taşınması sağlanır.

Değerli olduğu belirtilen gönderilerin sigorta maliyeti, gönderen tarafından ödenmektedir. Şöyle ki kargonun beyan edilen değerinin binde 5’i kadar bir sigorta ücreti kargo gönderim ücretine yansıtılmaktadır. Bu durum yurt içi ve yurt dışı gönderimlerde de geçerlidir. Ancak Hasar Durumundan yapılacak ekspertiz ile değer tespiti yapılarak hasar ödemesi yapılacağının bilinmesi gerekir.

 

Nakliye Koşulları önemlidir

Bir kargoya zarar geldiğinde elbette ki birinci sorumlu nakliye şirketidir. Kargolarınızın düzgünpaketlenmesi ve hasarsız teslimi elbette ki kargo şirketinin sorumluluğundadır. Fakat gönderici tarafından gönderilecek ürün hakkında yanlış veya eksik bilgi verilmesi kargolama olarak yanlış paketlemeye neden olabilir. Böyle durumlarda sigorta devreye girerek hasar karşılanmış olur.

 

UPS Takip ile her gelişmeden haberdar olun

Tüm bu gecikme, hasar, kargonuzun uğradığı lokasyonlar, teslimat süresi Ups kargo takip sistemi ile anlık olarak tarafınıza iletilerek, hem gönderen hem de alıcı için güvenli bir kargo işlemi olmasıhedeflenmektedir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]